بازداشت سرشبکه کانال ضدانقلاب تبلور اقتدار دستگاه‌های اطلاعاتی ایران است به گزارش دیدبانی نیوز، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با تبریک ضرب شست اطلاعاتی سپاه به سرویس‌های اطلاعاتی غربی و دستگیری سرشاخه کانال ضد انقلابی آمدنیوز، این اقدام را نماد اقتدار اطلاعاتی ایران اسلامی در برابر شبکه عنکبوتی سرو..
نماز مهمترین عامل تکوین شخصیت شهید صیاد شیرازی بود به گزارش دیدبانی نیوزدر این مراسم که جمعی از مقامات کشوری و لشکری و هنرمندان حضور داشتند؛ علیرضا مختار پور معاون انتشارات دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری بیان کرد: با توجه به شرایط پیش آمده در کشور ممکن است برای برخی این پرسش ایجاد شود که برگزار..
نیروهای جهادی جانباخته در حادثه واژگونی قایق گمیشان «شهید خدمت» محسوب می‌شوند به گزارش دیدبانی نیوز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با درخواست نماینده ولی فقیه در استان گلستان برای «شهید خدمت» اعلام شدن امدادرسانان جهادگر مردمی جانباخته در حادثه واژگونی قایق در سیل گمیشان موافقت کردند.شامگاه ششم فروردین ماه ۹۸ قایق حامل نیروهای مردمی..
غیب‌پرور:درس مقاومت را از دوران دفاع مقدس یاد بگیریم به گزارش ایسنا،، سردار"غلامحسین غیب پرور" پیش از ظهر امروز پنجم اسفندماه در یادواره شهدای دانش آموز و دانشجوی کرمان اظهار کرد: لشکر ۴۱ ثارالله جانفشانی‌ها کرد و در عملیات کربلای ۵ این لشکر را در اوج دیدیم و عبور آنها از اروند، اروند را خجل کرد. رزمن..
تجلیل از همسران شهدا به مناسبت روز زن به گزارش ایسنا، فریبرز نجفی در در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن، بیان کرد: نقش همسران شهدا کمتر از شهدا نیست، زیرا این افراد به این مرحله از معرفت و بصیرت رسیده بودند که مانعی بر سر راه شهدا نباشند و با صبر و فداکاری..
ماجرای کامیون شهادت به گزارش دیدبانی نیوز، سید مجید میرمحمدی از رزمندگان پیشکسوت واحد تخریب لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) در خاطره‌ای پیرامون شهادت ۶ همرزمش در جریان عملیات «والفجر ۸» روایت می‌کند: ۱۳ کامیون نیروها را سوار کرده بود و به سمت اروند کنار می‌رفتیم. وقتی می‌خواستیم..
جدیدترین اخبار