وضعیت پرداخت حقوق کارکنان و بازنشسته‌ها در سال جاری به گزارش دیدبانی نیوز، گرچه دولت در لایحه بودجه ۱۳۹۸ افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان به طور یکسان مطرح کرده بود، اما در صحن علنی مجلس و در جریان بررسی لایحه با مخالفت مواجه شد و بعد از پیشنهادات متفاوت مطرح شده، افزایش ۴۰۰ هزارتومانی به اضافه ۱۰ درصد ب..
شرایط دریافت وام ۳۰ میلیونی ازدواج اعلام شد به گزارش دیدبانی نیوز، بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی بند (الف) تبصره (۱)۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ درباره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج را برای اجرا ابلاغ کرد. طبق آنچه که بانک مرکزی اعلام کرده است، بر اساس بند الف تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل ..
چند حساب بانکی می‌توانیم داشته باشیم؟ به گزارش دیدبانی نیوز، پرونده تخلفات بانک سرمایه در مراجع قضائی در حال پیگیری است و روز گذشته نیز سومین جلسه رسیدگی به این تخلفات برگزار شد که بارزترین نکته آن "افتتاح ۲۴۲ حساب بانکی در یکی از شعب این بانک‌ها بود".در جلسه روز گذشته قهرمانی، نماینده ..
قیمت مسکن مطلقاً جهش نمی‌کند به گزارش دیدبانی نیوز، مصطفی قلی خسروی در «ششمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات» اظهار کرد: ما نمی‌توانیم با تکنولوژی مخالفت کنیم بلکه باید با آن همراه باشیم. البته از ریشه اصلی که مشاوران املاک هستند نباید غافل شویم. استارتاپ هایی که با ما همر..
ورود ۴۶ تن لوازم آرایشی ناخن با ارز دولتی به گزارش دیدبانی نیوز، در ۱۰ ماهه نخست سال جاری واردات "فرآورده‌ها برای آرایش ناخن دست و پا" ۴۶ تن معادل ۳۲۷ هزار دلار و به ارزش ریالی یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده است. این فرآورده‌ها عمدتاً از سه کشور آلمان، فرانسه و ترکیه وارد شده‌اند.بر اسا..
در سال آینده ۳ خبر خوب در رابطه با اصلاح ساختار اقتصادی به مردم خواهیم داد به گزارش دیدبانی نیوز، عصر امروز (سه‌شنبه) محمدرضا پورابراهیمی در نشست تخصصی با محوریت موضوع "آسیب شناسی نظام بودجه ریزی"، اظهار کرد: قبل از ارائه لایحه بودجه در آذرماه امسال گزارشی از آن به محضر انقلاب تقدیم شد. رهبری در رابطه با آن گزارش یادداشتی ..
تمدید مجدد تعلیق ایران از لیست سیاه FATF به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری کارگروه اقدام مالی، در پایان نشست این کارگروه اعلام شد مهلت ایران برای تکمیل تعهداتش تا ماه ژوئن (خرداد-تیر ۹۸) تمدید شده است.کارگروه اقدام مالی در خصوص پاکستان با انتقاد از پیشرفت اندک این کشور در اجرای استاندار..
ادامه کاهش قیمت طلا و سکه در بازار قیمت سکه و طلا در بازار در این هفته روند کاهشی خود را ادامه داد و به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت بازار ارز و سکه این روند ادامه داشته باشد چرا که رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر استان تهران معتقد است که شیب زیاد کاهش قیمت طلا و سکه در ..
جدیدترین اخبار