اظهارات آشنا درباره جلسه ویژه با رهبر معظم انقلاب اسلامی حسام‌الدین آشنا در خصوص جلسه‌ای که امروز در محضر مقام معظم رهبری برگزار شد، به ایسنا گفت: این جلسه از هفته قبل در سطح معاون اول و اعضای ستاد مدیریت بحران کشور و مسئولان دستگاه‌های عملیاتی و اجرایی درگیر در امدادرسانی پیش بینی و هماهنگ شده بود. دکتر ..
رییس جمهور فرا رسیدن سال ۱۳۹۸ هجری شمسی را به رهبر انقلاب تبریک گفت به گزارش دیدبانی نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این گفت‌وگوی تلفنی، ضمن تبریک میلاد مولای متقیان امیرالمؤمنین علی(ع) و سال نو و آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب، تأکید کرد: دولت با همه توان و امکانات به دنبال خدمت‌رسانی گسترده..
روحانی طی تماس‌های تلفنی جداگانه، سال نو را به مراجع تقلید تبریک گفت به گزارش دیدبانی نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در گفت‌وگوهای جداگانه با حضرات آیات عظام صافی گلپایگانی، وحید خراسانی، مکارم شیرازی، جوادی آملی، سبحانی، شبیری زنجانی، نوری همدانی، علوی گرگانی و مظاهری همچنین ضمن تبریک میلاد مولای متقیان علی..
استقبال رسمی رئیس جمهور عراق از روحانی به گزارش دیدبانی نیوز، در این مراسم که لحظاتی پیش برگزار شد، پس از نواخته شدن سرود ملی دو کشور،  روحانی و برهم صالح از یگان تشریفات سان دیده و سپس هیات های عالیرتبه همراه را به یکدیگر معرفی کردند.قرار است رؤسای جمهور ایران و عراق پس از مراسم اس..
معاونین معاون اول رییس جمهور منصوب شدند به گزارش دیدبانی نیوز، متن این احکام به شرح زیر است:جناب آقای دکتر مهدی علیخانینظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت " معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رییس جمهور" منصوب می شوید.امید است ..
تأکید رییس‌جمهور بر همکاری و حمایت حداکثری دستگاه‌ها از فعالان پارک‌های علم و فناوری به گزارش دیدبانی نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه امروز هیئت وزیران که ریاست آن را برعهده داشت، ضمن توصیه به دستگاه‌های اجرایی برای همکاری و حمایت حداکثری از تلاش‌های خلاقانه و نوآورانه پارک‌های علم و فناوری، بر تسهیل در ارائه خدمات با..
جدیدترین اخبار