اعلام اسامی افرادی که به قانون رسیدگی به اموال مسئولین ملتزم نیستند محمد کاظمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ابلاغ اجرای قانون رسیدگی به دارایی‌های مسئولین و مقامات از سوی قوه قضائیه، گفت: چند سال است که در کشور شعار شفافیت را سر می‌دهیم، یکی از مؤلفه‌های دستیابی به شفافیت این است که مشخص شود اموال مسئولین از کجا..
رهبر انقلاب در حرم رضوی: سیاستمداران غربی در باطن وحشی‌اند/ به بدی دولت سعودی سراغ ندارم به گزارش دیدبانی نیوز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در اجتماع زائران حرم رضوی، گفتند: میلاد مبارک پیشوای عدالت حضرت علی بن ابیطالب را که نوروز حقیقی است تبریک عرض می‌کنم.ایشان افزودند: همچنین حلول سال نو و عید نوروز را تبریک عرض می‌کنم که سلیقه زیبای ایرا..
جنجال در مجلس بر سر دیدار عده‌ای از نمایندگان با رییس دولت اصلاحات به گزارش دیدبانی نیوز، محمدعلی وکیلی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) در  تذکری با استناد به ماده ۷۵ آیین نامه مجلس و در واکنش به نطق محمدمهدی زاهدی بیان کرد: آنچه که دکتر زاهدی در نطق خود فرمودند تعداد قابل توجهی از همکاران را مورد قضاوت غیرمنصفانه..
تذکر وکیلی درباره نطق زاهدی علیه دیدار برخی نمایندگان با رئیس دولت اصلاحات به گزارش دیدبانی نیوز، محمدعلی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس در تذکری شفاهی در اخطاری به استناد به اصل ۷۵ قانون اساسی و در واکنش به نطق محمدمهدی زاهدی گفت: پیرامون آنچه آقای دکتر زاهدی و تعدادی از نمایندگان بیان داشتند باید بگویم که اظهاراتشان غیرمنصفان..
پیام عارف به رئیسی به گزارش دیدبانی نیوز، متن پیام محمدرضا عارف به حجت‌الاسلام رئیسی به شرح زیر است:«بسم الله الرحمن الرحیم حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای رئیسی ریاست محترم قوه قضاییه سلام علیکم انتصاب جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت ریاست قوه..
کاندیداتوری افرادی که سه دوره متوالی نماینده مجلس بودند در انتخابات ممنوع شد به‌ گزارش دیدبانی نیوز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه‌) پیشنهاد حسین امیری خامکانی، در الحاق بندی به ماده ۳ طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را بررسی کرده و آن را به تصویب رساندند.بر اساس این بند کاندیداتو..
سالک: حزبی کردن انتخابات مجلس مانع انتخاب مستقیم مردم می‌شود به گزارش دیدبانی نیوز، حجت الاسلام احمد سالک در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در اخطاری مستند به اصل ۶۲ قانون اساسی با اشاره به ماده ۵ طرح اصلاح انتخابات مجلس درباره لیستی ..
رای‌دهندگان در هر استان می‌توانند به «عنوان» یک فهرست رای دهند به گزارش دیدبانی نیوز، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز یکشنبه ماده ۶ طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را با ۱۴۷ رای موافق، ۵۸ رای مخالف و یک رای ممتنع از مجموع ۲۲۷ نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی تصویب کردند.براین اساس یک ماده..
واکنش «لاریجانی» به انتقاد نماینده قائمشهر از ریاست «مطهری» به گزارش ایسنا، علی ادیانی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکری با استناد به ماده ۷۵ بیان کرد: بنده از نمایندگان مجلس عذر خواهی می‌کنم که شاهد بیان یک واژه غیر فاخر و غیر اصولی از سوی رئیس وقت جلسه آقای مطهری بودم.وی در ادامه اظهار ک..
رییس مجلس درگذشت آیت‌الله مؤمن را تسلیت گفت به گزارش ایسنا در پیام علی لاریجانی آمده است:«بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعونارتحال یار دیرین انقلاب، امام و رهبری، عالم مجاهد آیت‌الله محمد مؤمن موجب تأثر گردید.ایشان از چهره‌های درخشان فقهی و حوزوی بودند که دروس دینی را نزد اساتید ..
پیام تسلیت محمدرضا عارف در پی ارتحال آیت‌الله مؤمن به گزارش ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:انالله و اناالیه راجعون رحلت عالم بزرگوار و فقیه متبحر و خدمتگزار انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله جناب آقای محمد مؤمن موجب تأثر شد.خدای سبحان این عالم جلیل القدر را که عمری در پارسایی و تبلیغ دین مبین اسلام ..
جدیدترین اخبار