چگونه استانهای شمالی از شر پسماند رها می‌شوند؟ اسماعیل کهرم با بیان اینکه ساخت زباله سوزها، استان‌های شمالی را از مشکلات آینده پسماند رها می‌کند، اظهار کرد: احداث زباله سوز در سه استان شمالی و استفاده از حرارت حاصل از آن برای گرم کردن خانه‌ها می‌تواند راهکار مناسبی برای از بین بردن مشکلات باشد.و..
چرا بارندگی‌های مازندران به سیل منجر می‌شود؟ آزیتا امیری با اشاره به اینکه چرا بارندگی های مازندران منجر به وقوع سیل می شود، اظهار کرد: مازندران به دلیل ماهیت توپوگرافی خود همواره در برابر بروز سیل آسیب پذیر بوده است همچنین  بیش از 75 درصد از زمین های استان دارای شیب بیش از 10 درصد و حدود..
اختلاس در بانک ملی مازندران به گزارش دیدبانی نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد در این باره اظهارکرد: در پی وصول گزارش و جمع آوری مستندات در خصوص برداشت غیرمجاز وجوه از حساب تعدادی از مشتریان توسط یکی از کارمندان بانک ملی در تنکابن، دستورات قضایی لازم به پلیس آگاهی ص..
کشف انبار لوازم یدکی خودروهای خارجی در بابل  به گزارش ایسنا، سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موتور و لوازم یدکی خودروهای خارجی در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیس..
پدری که کودک 10 ساله را به قتل رساند به گزارش ایسنا مازندران، سید جعفر ساداتی اظهارکرد: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام "مجتبی _ن"  در ۱۴ بهمن ماه سال جاری در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابلرود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اط..
صفارهرندی: باید نگاه سردار سلیمانی‌ها و اندیشه مقاومت در کشور ایجاد شود به گزارش ایسنا ،محمدحسین صفارهرندی  در همایش رسانه در گذر انقلاب در ساری  با گرامیداشت یاد و خاطره شهید هادی باغبانی اظهار کرد: این شهید خود یک رسانه محسوب می شود.وی تصریح کرد: اگر  رسانه ها بتوانند در حوزه های مختلف اثرگذار باشند آن زمان به باروری ..
جدیدترین اخبار