ساقی‌های تهرانسر دستگیر شدند

به گزارش دیدبانی نیوز، سردار کیوان ظهیری در این باره اظهار کرد: در پی تماس‌های شهروندان با کلانتری ۱۵۰ تهران و اطلاع رسانی از این مسئله که دو موتور سوار در محله تهرانسر مواد مخدر به فروش می‌رسانند، پرونده ای با موضوع توزیع شیشه تشکیل شد. بنابراین ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با مراجعه به محل‌هایی که شهروندان اعلام کرده بودند، متوجه شدند که این متهمان ۴۸ و ۵۱ساله، متاهل و دارای خانواده هستند و به صورت ۲۴ساعته در منطقه تهرانسر با موتورسیکلت تردد و اقدام به فروش مواد مخدر می‌کنند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: در دیگر تحقیقات پلیسی نیز مشخص شد که مخفگیاه متهمان در افسریه است و این افراد مواد مخدر شیشه را در مغازه لوازم شیمیایی فروشی پنهان و پس از بسته بندی در تهرانسر توزیع می کنند. با شناسایی محل سکونت و مغازه متهمان، ماموران این محل ها را تحت کنترل نامحسوس قرار داده و سرانجام ساعت ۱۵ روز پنجشنبه نهم اسفند، طی یک عملیات غافلگیرانه متهمان را داخل مغازه شان دستگیر کردند.

سردار ظهیری با اشاره به بازرسی‌های انجام شده از مغازه متهمان تصریح کرد: در بازرسی از مغازه متهمان ۲۰ کیلوگرم شیشه بسته بندی شده و آماده برای فروش، ترازوی دیجیتال و... کشف و موتورسیکلت متهمان که روبه‌روی این مغازه متوقف شده بود نیز توقیف شد.

به گفته وی دو متهم در تحقیقات اولیه با صراحت به توزیع شیشه در محله تهرانسر اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی به دادسرا منتقل شدند.

انتهای پیام

نام :
ایمیل :
نظر :
جدیدترین اخبار